• Nextec
  • Redwell
  • Montana

Spółka

Informacje ogólne

Rada Nadzorcza

Artur Gryckiewicz-Leszczyszyn – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Przez większość kariery zawodowej związany z zagranicznymi instytucjami finansowymi w Polsce. Początkowo w działach komercyjnych oraz kontroli ryzyka kredytowego (Rabobank Polska), później jako product manager w działach marketingu i rozwoju produktów (Raiffesien Bank Polska, ING Lease, Eurobank).

Od 2007 roku związany z branżą ochrony zdrowia: EasyHealthcare Ltd na stanowisku członka zarządu, EMC Healthcare Ltd na stanowisku managera kliniki, Melita Medical Sp. z o.o. na stanowisku prezesa zarządu

Pełni funkcję członka rady nadzorczej LAB-BIT S.A.

Z Poltronic związany od 2008 roku.


Adam Kłosek - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek Prawo. Radca Prawny.

Swój rozwój zawodowy od początku wiązał z międzynarodowymi instytucjami finansowymi takimi jak Eurobank S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie AEGON S.A., pełniąc funkcje w ich działach rozwoju oraz komórkach prawnych. Wieloletni Commercial Contract Manager oraz Legal Counsel w Hewlett Packard Enterprise, będącej liderem w branży Business Processing Outsourcing oraz IT Outsourcing.

Od 2009 r. współwłaściciel, obecnie właściciel kancelarii prawnej we Wrocławiu specjalizującej się w obsłudze prawnej przedsiębiorców z Polski oraz anglo- i niemieckojęzycznych.

Absolwent Szkoły Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie.

Z Poltronic S.A. związany od 2010 roku.


Lech Poźniak - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Specjalizował się w Urządzeniach Cieplnych, Zdrowotnych i Ochrony Powietrza.

Po studiach podjął prace jako pracownik naukowy w Akademii Rolniczej (obecnie SGGW) w Warszawie na Wydziale Technologii Żywności.

W 1984 rozpoczął działalność gospodarczą, która prowadzi do chwili obecnej. Posiadał firmy, czy też był udziałowcem w spółkach o kilku profilach działalności takich jak produkcja opakowań, produkcja spożywcza, produkcja kaset magnetofonowych, produkcja fonograficzna (płyty CD).

Od roku 1999 wraz z firmą Brueggen KG tworzy Brueggen Polska Sp. z o.o., w której jest członkiem zarządu.

Z Poltronic S.A. związany od 2012 roku.


Rafał Pankała - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego.

Od ponad 10 lat związany jest z branżą medyczną. W latach 2004-2011 pracował w Szpitalu Specjalistycznym z Przychodnią EuroMediCare we Wrocławiu a od 2012 roku związany jest z KCR S.A.

Z Poltronic S.A. związany od 2015 roku.


Aleksander Franieczek - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej.

Po studiach zdobywał doświadczenie w Vinsar sp. z o.o. Najpierw praca w dziale marketingu, a później przygotowanie wdrożenia strony internetowej oraz systemu b2b. W kolejnych latach pełnił funkcję kierownika sprzedaży detalicznej oraz internetowej firmy Vinsar.

Od 2014 roku prowadzi własną działalność związaną z doradztwem IT oraz wykonywaniem serwisów internetowych.

Z Poltronic S.A. związany od 2016 roku.